Drinki i napoje

Jak pić brandy solo i w drinkach?

0

Brandy można pić solo lub w drinkach. Tylko jak robić to dobrze? Z czym łączyć brandy? Nasz tekst dostarczy Ci przydatnych informacji, więc zachęcamy do krótkiej lektury!

Czym jest brandy?

Może zacznijmy od podstaw, a więc od określenia, o jakim trunku mowa. Czym jest brandy? To nic innego jak rodzaj alkoholu destylowanego z wina, głównie  gronowego. Jednak zdarzają się też przypadki, gdzie brandy powstaje na bazie win owocowych. Brandy to dość specyficzny trunek, ponieważ jego moc zwykle ma nie mniej niż 36%.

Jak pić brandy?

Jeśli chce się poczuć głębie smaku oraz wysublimowany aromat, to zdecydowanie powinniśmy smakować brandy solo. Jeśli mimo wszystko zdecydujemy się na dodatki, to śmiało możemy tworzyć z brandy drinku. W tym przypadku dobrym wyborem będzie połączenie brandy z likierem pomarańczowym i soku z cytryny. Jednak to nie wszystko, ponieważ brandy bardzo dobrze smakuje też z likierem miętowym, czy nawet z samą colą. Oczywiście, żeby drink ten przypadł nam do gustu, powinniśmy zawsze dorzucić kilka kostek lodu.

READ  Za co lubimy drinki?
Chlodulf Jun'ichi

Negroni drink – jak wykonać jeden z popularniejszych drinków?

Previous article

Robienie drinków na baby shower – samodzielnie, czy przez barmana?

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply