Drinki i napoje

Jak zrobić Blue Kamikaze?

0

Bluze Kamikaze to shot, który zachwyca oryginalnym kolorem, ale również świetnym smakiem. Dlatego jest jednym z chętniej zamawianych drinków w pubach. Jak go wykonać w zaciszu domowym? Czego będziemy potrzebowali do wykonania Blue Kamikaze? Podpowiadamy!

Blue Kamikaze – czego potrzeba do wykonania shota?

 Aby przygotować Blue Kamikaze, będziemy potrzebowali wódki oraz likieru Blue Curacao. Co więcej, warto też mieć w zasięgu ręki cytryny lub sok z cytryn. Poza tym przyda nam się też kilka kostek lodu i shaker, czy urządzenie barmańskie, które ułatwi nam miksowanie.

Blue Kamikaze – jak wykonać?

Przygotowanie Blue Kamikaze należy zacząć od dodania kilku kostek lodu do shakera. Następnie należy wlać po kolei wszystkie składniki, a więc wódkę, likier Blue Curacao i sok z cytryny. Shaker zakręcamy i wstrząsamy nim przez kilka sekund. Później wystarczy wziąć sitko i rozlać przez nie zawartość shakera do kieliszków i Blue Kamikaze gotowe. Proporcje wódki można dobrać do swoich preferencji, ale na pewno nie należy przesadzać z jej ilością, bo shot może nie przypaść do gustu tym, którzy nie przepadają za mocnymi trunkami.

READ  Ile trzeba będzie zapłacić za szklanki do drinków?
Chlodulf Jun'ichi

Dlaczego drinki z ginem cieszą się taką popularnością?

Previous article

Gdzie szukać szklanek do drinków z whisky?

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply