Drinki i napoje

Jak zrobić malinowe mojito?

0

Marzy Ci się malinowe mojito? Nie wiesz, jak je wykonać? A może zastanawiasz się, jakich składników będziesz potrzebować do tego wyjątkowego drinka? Poniżej znajdziesz garść przydatnych informacji, które ułatwią Ci zadanie. Koniecznie się z nimi zapoznaj!

Czego potrzeba do zrobienia malinowego mojito?

 Skoro mówimy o malinowym mojito, to możemy być pewni, że do wykonania koktajlu będziemy potrzebowali malin. W tym przypadku nie ma znaczenia, czy będą to mrożone maliny, czy też świeże. Wszystko zależy od tego, jakie mamy w zasięgu ręki. Do tego będziemy też potrzebować białego rumu, wody sodowej, limonek oraz kostek lodu. Malinowe mojito warto też wzbogacić kilkoma gałązkami mięty oraz odrobiną cukru trzcinowego.

Jak wykonać malinowe mojito?

Jeśli mamy świeże maliny i miętę, to zaczynamy od ich umycia. Następnie wrzucamy wszystko do blendera kielichowego. Wyciskamy sok z połowy limonki i także dodajemy do wcześniejszych składników. To samo robimy z cukrem, a następnie włączamy blender. Później dodajemy rum i wodę i mieszamy łyżką barmańską. Do kieliszków wrzucamy po kilka kostek lodu i rozlewamy zawartość z blendera.

READ  Drinki z wódką – jakie są najpopularniejsze?
Chlodulf Jun'ichi

Cocktail party – kto powinien zająć się robieniem drinków?

Previous article

Ile trzeba będzie zapłacić za szklanki do drinków?

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply