Drinki i napoje

Jak zrobić ulubiony drink Marlona Brando?

0

Chciałbyś skosztować ulubionego drinka Marlona Brando? Nie wiesz, jak go wykonać? A może nie wiesz, o jakim drinku mowa? W takim razie nasz tekst jest dla Ciebie, gdyż dostarczy Ci przydatnych wskazówek. Zapoznaj się z nim koniecznie!

Ulubiony drink Marlona Brando – o czym mowa?

Marlon Brando to aktor, który grał główną rolę w kultowym filmie Ojciec Chrzestny. Swego czasu zasłynąć nie tylko z dobrej gry aktorskiej, ale również z tego, że popijał jeden drink – Godfather i dlatego zaczęto kojarzyć go właśnie z Marlonem Brando.

Godfather – czego nam potrzeba do przygotowania drinka?

Podstawą Godfather jest whisky, więc każdy z nas może sięgnąć po swoją ulubioną, choć doświadczeni barmani wskazują, że najlepiej sprawdzi się blended scotch. Do tego potrzebne nam będzie jeszcze amaretto i kostki lodu, a także shaker.

Godfather – jak wykonać drinka?

 Shaker wypełniamy kostkami lodu i wlewamy wszystkie składniki. Następnie należy delikatnie wszystko wymieszać i przelać alkohole do szklanki wypełnionej dużymi kostkami lodu. Co ważne, alkohol najlepiej przelać przez sitko, ponieważ w ten sposób lód z shakera nie znajdzie się w szklankach.

READ  Wybieramy szklanki do drinków – na co zwrócić uwagę?
Chlodulf Jun'ichi

Ile trzeba będzie zapłacić za szklanki do drinków?

Previous article

Jak wykonać drinki z Prosecco?

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply