Drinki i napoje

Negroni drink – jak wykonać jeden z popularniejszych drinków?

0

Negroni drink cieszy się niezwykłą popularnością zarówno wśród pań, jak i panów. Tylko jak go wykonać we własnym domu? Czego będziemy potrzebowali? Czy wykonanie drinka Negroni jest trudne? Nasz tekst pozwoli Ci rozwiać wątpliwości, więc zachęcamy do krótkiej lektury!

Negroni drink – jakich składników nam potrzeba?

 Negroni to drink pełny nietuzinkowego aromatu i smaku, a także idealnie skomponowanych składników. Czego zatem będziemy potrzebowali? Jakie składniki trzeba kupić, by wykonać ten drink? Na pewno na naszej liście zakupów nie może zabraknąć Campari, ginu oraz słodkiego czerwonego wermutu. Do tego obowiązkowo duża ilość kostek lodu oraz skóra pomarańczy.

Negroni drink – jak wykonać?

 Swoje przygotowania zaczynamy od schłodzenia szklanek, w których będziemy serwować drinki. Możemy to zrobić poprzez dodanie kostek lodu i wody. W międzyczasie do wysokiego naczynia wrzucamy kostki lodu i wszystkie wymienione wcześniej rodzaje alkoholu w stosowanych porcjach i mieszamy dokładnie. Szklanki opróżniamy ze starego lodu i wody, wrzucamy nowe kostki i zaczynamy rozlewać przez sito negroni z wysokiego naczynia. Na koniec wrzucamy skórkę z pomarańczy i serwujemy drinki.

READ  Jak w zaciszu domowym wykonać gin z tonikiem?
Chlodulf Jun'ichi

Potrzebny dobry barman do robienia drinków na imprezie – gdzie go szukać?

Previous article

Jak pić brandy solo i w drinkach?

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply